ART / Lithographs / Litograph 7405343
nr 740 5343
LITOGRAPH (F)
Lars Bo, 82/100, subject size: 48x37,
Lars Bo, 82/100, motivets mått: 48x37
SEK 100
Monday February 13 2012
at 19:33:31
11/2 17:31:23